Placení oddílových příspěvků bankovním převodem

[ formulář pro placení příspěvků | upozornění | specifika plateb pro některé oddíly  | přihláška do Sokola Libeň  | prohlášení pro oddíl Rodičů s dětmi ]

Vážení členové,

Sokol Libeň umožňuje členům placení příspěvků bankovním převodem. Pomocí vyplnění níže uvedeného formuláře Vám budou zaslány instrukce k platbě a přidělen jednoznačný variabilní symbol pro Vaši platbu.

Níže uvedený způsob mohou využít již registrovaní členové našeho Sokola. Noví členové musí nejprve podat dle stanov České obce sokolské osobně přihlášku.

Upozornění, platbu neprovádějte v případě, že:

• zvolený oddíl má již naplněnou kapacitu
  • nemáte souhlas vedoucího oddílu
  • oddíl nepokračuje v činnosti v dalším období
  • po vyplnění formuláře (níže) nepřišly pokyny k platbě na vámi uvedený email

Je bezpodmínečně nutné vyplnit správný kontaktní email a případně i telefon. Na uvedený email Vám přijdou instrukce k platbě.

Pokud platíte členské příspěvky bankovním převodem, tak Vám nově umožňujeme:

1. uložit si členský průkaz v matrice, po té Vám po připsání platby na náš účet budou automaticky vylepovány členské známky ČOS a Vy se o nic nemusíte více starat
  2. pokud nechcete si u nás ukládat členský průkaz, můžete kdykoli po potvrzení připsání platby na náš účet vhodit členský průkaz do schránky s označením ,,MATRIKA“ v přízemí budovy vlevo od vrátnice.
  3. Po vyřízení do cca týdne si opět průkaz vyzvednete ve vrátnici po předložení průkazu totožnosti či např. tramvajenky
  4. po potvrzení připsání platby na náš účet se stavit v matrice pro vylepení známky ČOS. Máte přednostní přístup k přepážce.

Specifika některých plateb u některý oddílů:

Členové oddílu Rodiče s dětmi vyplní vždy do formuláře jméno dítěte a jeho začátek rodného čísla a do poznámky jméno rodiče a začátek rodného čísla. Příspěvky se započítají automaticky za celý pár.

Turistické oddíly platí v rámci oddílu své vlastní oddílové příspěvky. Děti, které cvičí v jiném oddílu v Sokole, neplatí žádné další příspěvky. Děti necvičící platí oddílový půlroční příspěvek, který lze též zaplatit přes bankovní převod.

Některé oddíly umožňují platbu hodiny pomocí Permanentky. Permanentku lze též platit tímto systémem. Je nutno si ji ovšem vyzvednout v matrice jednoty.

Pokud se po zadání začátku Vašeho rodného čísla nezobrazí Vámi požadovaný oddíl, kontaktujte buď vedoucího oddílu či kancelář jednoty (uveďte vždy datum narození člena a požadovaný oddíl pro kontrolu či nasimulování chyby).

Oddíly, které platí navíc „režii“ (Basketbal, Florbal, Volejbal - středa, Historický šerm) nejsou zatím zahrnuty do tohoto systému.

Šatní skřínku mohou objednat pouze dospělí členové, kteří již škřínku využívají! Noví zájemci musí nejprve kontaktovat matriku a zjistit, zda je ještě některá skřínka volná.

Formulář oficiálně podporuje prohlížeče Internet Explorer 9 a vyšší, Google Chrome (aktuální a jedna předchozí verze), Mozilla FireFox (aktuální a jedna předchozí verze).

V případě problémů pište na sokol@sokol-liben.cz , uveďte operační systém a prohlížeč, který používáte, případně i údaje člena, kterého chcete zaplatit (+ oddíl a variantu příspěvků).

Od 1.1.2016 je známka ČOS započtena do oddílových příspěvků.

Známku ČOS musí mít zaplacenu extra pouze členové využívající permanentky, platnost známky ČOS je vždy od ledna do prosince daného roku.

× Vyplňte jméno a příjmení
Nesprávně zadaná čísla
Známka ČOS je zahrnuta v oddílových příspěvcích.
Konkrétní oddíl budete moci vybrat
po vyplnění údajů o členovi.
Známka ČOS
 Kč
Šatní skříňka
{{ member.cabinetPrice }} Kč

Ke členovi zatím nejsou žádné platby oddílů Přidejte ke členovi nějaké platby oddílů, nebo ho odstraňte z objednávky

{{ payment.troop }} {{ payment.variant }}
{{ payment.price }} Kč
{{ payment.note }}

Cena celkem

{{ vm.model.order.totalPrice }} Kč

Vyplňte správně váš kontaktní email
Nezapomeňte do poznámky zapsat jméno a prvních 6 čísel rodného čísla rodiče
Vyplňte jméno a prvních 6 čísel rodného čísla rodiče

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady s vyplněním formuláře? Spusťte si rychlou prohlídku, která vám krok po kroku ukáže, jak vše správně vyplnit!

V případě problémů s formulářem nám napište na sokol@sokol-liben.cz.

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za využití elektronického formuláře, další pokyny obdržíte na Vámi uvedený e-mail.

Pokud Vám potvrzení nedojde do 3 pracovních dnů, kontaktuje kancelář jednoty