Volejbalový turnaj

zveme na přátelský volejbalový turnaj smíšených družstev v Sokole Praha-Libeň, přihlášky a informace pod odkazem

16.3.2008

Pořadatel - oddíl:Odbíjená - neděle

Pozvánka na volejbalový turnaj amatérských a rekreačních družstev

T.J. Sokol Praha-Libeň, oddíl odbíjené IV. zve na přátelský turnaj ve volejbale amatérských a rekreačních družstev, který se koná

v  neděli 16.března od 9:00h.

sraz v 8:45h před sokolovnou (Zenklova 37/2, Praha 8, 300m od stanice metra Palmovka, zastávka tram Stejskalova)

Turnaj je určen pro amatérská a rekreační družstva, podmínkou účasti je smíšené družstvo ve složení 6-ti hráčů (nad 18 let) z toho min. 2 ženy, dodání jednoho rozhodčího (např.z řad hráčů) s vlastní píšťalkou, startovné 300,-Kč za družstvo. Účast je dobrovolná, hráči si sami zodpovídají za svůj zdravotní stav, úrazově jsou pojištěni pouze členové ČOS v rámci plnění daného pojištění.

V případě zájmu, prosím neprodleně posílejte přihlášky emailem nebo potvrďte telefonicky do 14.3., počet družstev je omezen.

Přihlášky, informace a dotazy směrujte přímo na:

Pavel Voráč, odbíjená IV
email: vorac@sokol-liben.cz