Libeňská cvičební neděle - Aerobik show 2013

tradiční cvičební a doškolovací seminář určený členům, cvičitelům i veřejnosti

24.11.2013 09:00 - 15:00

Akce určena pro:muži, ženy
Přihlášky do:20.11.2013
Pořadatel - oddíl:Ženy - kondiční cvičení
Adresa:Zenklova 37, Praha 8
Město:Praha - Libeň

STÁLE DOSTATEK VOLNÝCH MÍST !
TERMÍN PŘIHLÁŠEK PRODLOUŽEN DO PÁTKU 22.11.

Tělocvičná jednota Sokol Libeň

ve spolupráci s Ústřední školou ČOS a fitness studia Euforie

si Vás dovolují pozvat na tradiční cvičební a doškolovací akci

Libeňská cvičební neděle
Aerobik Show 2013

konané v neděli 24.11.2013 od 9:00 do 15:00

prezence účastníků – otevření budovy od 8:30

Místo konání:              T.J. Sokol Praha – Libeň, Zenklova 37, Praha 8 – Libeň

Dopravní spojení:        metro B – Palmovka, po té tramvají na zastávku Stejskalova či pěšky cca 5 min ulicí Zenklova okolo Divadla Pod Palmovkou a Libeňského zámečku

Pro koho je akce určena:

Letošní akce je tradičně otevřena veškerým zájemcům z řad cvičící veřejnosti, členům ČOS i jiných organizací, cvičitelům a trenérům. Akce je opět zařazena do systému doškolování České obce sokolské. Každý účastník obdrží osvědčení o účasti, které lze uplatnit pro prodloužení platnosti cvičitelské kvalifikace.

Mezi prezentované hodiny budou patřit (změna programu vyhrazena):

Double Aerobic           cvičení ve dvojicích

Piloxing                      nový směr ve fitness (prezentuje studio Euforie)

Hit Dance                     taneční hodina na hudbu hitů 80’, 90’ a 00’  (prezentuje studio Euforie)

Pilates

,,Aby záda nebolela“

Pokud máte vlastní cvičební podložku, vezměte si ji s sebou.

Z důvodu kapacity cvičebního sálu a zamýšlené skladby cvičebních lekcí je i letos nutné včas zaslat přiloženou přihlášku. Přihláška je považována za závaznou.

Vyplněnou přihlášku zašlete do 22.11. na adresu vorac@sokol.cz či zašlete požadované údaje pomocí SMS na 604 958 108.

Všechny došlé přihlášky potvrzujeme do tří pracovních dnů.

Cena: (platba při prezenci na místě)

Členové ČOS (Sokola) přihlášení do 20.11.       -                       300,- Kč

(po předložení platné legitimace ČOS)

Ostatní                                                                         500,- Kč

Na všechny účastníky se těší cvičitelé Sokola Libeň. Podrobnosti o akci též na www.sokol-liben.cz a www.sokol.cz

V Praze 3.11.2013                                Mgr. Martin Chlumský                                       Vladislav Voráč v.r.

ředitel ÚŠ ČOS                                                organizátor

Vložil: Vladislav Voráč dne: 12.01.2013