Se Sokolem do divadla 4/2015

"Pérák" Divadla VOSTO5 v Divadle Archa

23.10.2015

Akce určena pro:starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

Se Sokolem do divadla 4/2015

Nazdar nejen libeňští přátelé divadla!

Po prázdninách opět pokračujeme ve vice či méně pravidelných návštěvách divadelních představení, které máme možnost navštívit společně s přáteli a kamarády ze Sokola, ale také samozřejmě s rodinnými příslušníky či partnery.

V pátek 23.10.2015 vás tedy zvu na představení Divadla VOSTO5 “Pérák- na jméně nezáleží, rozhodují činy!”.Představení sleduje  příběh fiktivní odbojové skupiny, české Ligy výjimečných. Titulním hrdinou je fikční český superhrdina z 2. světové války, který po vzoru komiksových hrdinů díky pérům na nohou hravě přeskakoval pražské ohrady, tramvaje a ulice, aby porazil fašistické okupanty.

Představení se koná v Divadle Archa od 20h a vstupenka stojí 250 Kč (platí se před představením). Počet lístků je vzhledem k velkému zájmu o představení omezen, a proto neváhejte s přihlášením na e-mail  vit-jakoubek@post.cz či tel. 732733687 do 11.10. 2015 (v případě převisu poptávky rozhoduje pořadí přihlášení). Sraz bude  v 19:40 v pasáži před vstupem do divadla. Po představení je možné vyzvednout si dítě před divadlem, či případně jej dovezeme na Palmovku ( čas upřesníme telefonicky dle faktického konce představení).

Na setkání  se těší       Vít Jakoubek, cvičitel

Vložil: Vít Jakoubek dne: 28.09.2015