T.J. SOKOL Praha - Libeň

Sdílet on Facebooku


Podzimní Výlet Libeňského Sokola


Datum konání:

8.10.2016 8:00 - 18:30

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Rodiče s dětmi, Předškolní děti, Mladší žáci, Starší žáci, Mladší žákyně, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci, Muži, Káňata, VEVERKY a JILM, Přispívající / necvičící člen
Kontaktní osoba:jilm@sokol-liben.cz
Město:Tiché Údolí

53. Podzimní Výlet Libeňského Sokola

 Aneb 42. sraz v přírodě pražského „třížupí“

8. října 2016     Tiché údolí

Milé žactvo a dorostenectvo, vážení rodiče a všichni členové a příznivci libeňského Sokola,

Sokol Praha-Libeň zve všechny zájemce o podzimní přírodu na tradiční sraz tentokrát do Tichého údolí (kousek od Únětic). Akce je určena vskutku pro všechny – proto neváhejte s sebou vzít rodiče, prarodiče a všechny přátele a kamarády! Sraz pro všechny pražské sokola pořádá Sokol Staré Město a Sokol Kobylisy.

SRAZ a doprava: v sobotu 8. 10. 2016 v 8:00 na Palmovce u synagogy, pak pojedeme metrem na Masarykovo nádraží, odkud v 8:41 jede vlak směr Kralupy nad Vltavou. V 8:55 vystoupíme v Roztokách a čeká nás asi 3,5 km na místo srazu.

S SEBOU: jídlo na 1 den (voda nebude k dispozici), oblečení a obuv dle počasí, čepice, šátek, pláštěnka, ešus, sirky, nůž, papír, tužka, plavky, ručník; Peníze: 30 Kč + tramvajenka (zahrnuje skupinové jízdné a 10 Kč srazový příspěvek).

PROGRAM: V 11:00 proběhne zahajovací nástup na hrázi Dolního rybníka, píseň a modrá stuha. Pak se společně přesuneme na louku s hříčkami. Nebude chybět ani tradiční Vaření, Pamatovačka a Jazykohrátky. Vaření: Špíz na libovolný způsob. Oheň bude k dispozici.

NÁVRAT:  V sobotu na Palmovku dorazíme cca v 18:30 h.

JILM: přespí po návratu v sokolovně v Libni (večer plánovány deskové hry a jiné kratochvíle) a v neděli vyjede do okolí Prahy na další kratší výpravu. Návrat JILMU bude v neděli v 18:30 k sokolovně.

Z vybavení bude navíc potřeba spacák (spát budeme na žíněnkách), hygienické potřeby, přezutí do sálu a 100 Kč na jízdné a vstupy. Vybavení na noc bude možné zanechat ve vrátnici kdykoliv od středy před výpravou, ale ne v sobotu ráno. Další podrobnosti se kluci dozvědí na schůzce před výpravou.

27. 9. 2016                              Na setkání se těší za libeňský Sokol Jan Přech (Řek), (jilm@sokol-liben.cz)Vložil: Jan Přech dne: 29.09.2016

Součásti dokumentu:

(c) 1999-2022 T.J. Sokol Libeň, Zenklova 37, Praha 8, kontaktujte nás