T.J. SOKOL Praha - Libeň

Sdílet on Facebooku


58. Jarní Výlet Libeňského Sokola


Datum konání:

13.-14.4.2019

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:VEVERKY a JILM
Kontaktní osoba:jilm@sokol-liben.cz
Město:Závist

Vážení členové, rodiče, sestry, bratři a všichni příznivci libeňského Sokola!

Zveme vás srdečně na tradiční jarní sraz v přírodě pražského třížupí, který se letos uskuteční na hradišti Závist nedaleko Zbraslavi. Na sobotu je připraven bohatý program plný her pro všechny věkové skupiny. Nebude chybět tradiční Modrá stuha, vaření, pamatovačka a jazykohrátky a pro nejmenší mini ZZZ.

I letos je součástí této akce Zálesácký Závod Zdatnosti (ZZZ), který se uskuteční v neděli. Pro přespávající ze soboty na neděli čeká večerní posezení a zpívání u táboráku, příp. noční hra.

Sraz: v sobotu 13. 4. na Palmovce u synagogy v 8:00, dále tramvají (8:17) na Nádraží Braník (8:51) a odtud vlakem (9:11) na Zbraslav (9:20).

Návrat:        pro nepřespávající vlakem ze Zbraslavi směr Braník v 18:38, cca v 19:30 příjezd tramvají na Palmovku

pro přespávající a účastníky ZZZ v neděli po ukončení a vyhlášení ZZZ (čas upřesníme dle počtu startujících hlídek v ZZZ)

PROGRAM - SOBOTA

U vlaku Modrá stuha ve Vltavě, poté přesun cca 2 km na Závist, cestou hříčka. V 11 společný nástup, píseň, úvodní hra. Oznámení soutěží (pamatovačka, jazykohrátky), vaření „Chleba na 100 způsobů“. Odpoledne blok her pro nejrůznější věkové kategorie, pro mladší mini ZZZ. V 17 vyhlášení hříček, následně ukončení srazu pro nepřespávající a odchod na vlak.

Jilmáci a Veverky přespávají do neděle. V plánu je večer zpívání při kytaře u táboráku a noční hra. Rádi mezi sebou uvidíme a přivítáme případné další zájemce z jiných jednot. Podrobnější informace u cvičitelů a vedoucích Veverek či Jilmu.

S SEBOU:     jídlo a dostatek pití na celý den (víkend), pláštěnka, čepice, plavky

věci na vaření „Chleba na 100 způsobů“ - vše z vlastních zásob

oheň a voda na vaření (oběda i večeře) budou k dispozici

mapa Okolí Prahy či KČT č. 37, na skupinu lékárnička

pro přespávající - spacák, karimatka, čelovka, příp. stan (celta bude k dispozici)

NEDĚLE – Zálesácký Závod Zdatnosti

Zahájení v 9 - soutěží chlapecké, dívčí či smíšené trojice v kategoriích:

Žactvo - rok narození 2005 – 2008

Dorost - rok narození 2002 – 2004

Disciplíny (3-4 km okruh na čas) - překážky; trefovačka; přírodniny; vlastivěda; topografie; signalizace; uzlování; šošónský běh; souhvězdí

Mimo okruh - nůž/sekera, zdravotnictví; oheň

Hodnotí se čas běhu + přípočty za chyby na trati či mimo okruh. Absolutní vítěz obdrží putovní sekeru a vítězné trojky v kategoriích a župách postoupí do celostátního finále 17. -19. 5. 2019 v Proseči p. Ještědem.

Vybavení na trojici pro ZZZ: bloček+tužka, pružné obinadlo, lopatka (zahradní či polní), ostrý nůž, sekera v pouzdře, na sebe dlouhé rukávy a nohavice

22. 3. 2019 - na co nejvíce účastníků se za libeňský Sokol těší T.O. Jilm a Veverky

        Sop Martin Kubů (605 531 304)

                e-mail: jilm@sokol-liben.czVložil: Jan Přech dne: 22.03.2019

Součásti dokumentu:

(c) 1999-2022 T.J. Sokol Libeň, Zenklova 37, Praha 8, kontaktujte nás