Tyršův Děčín

Kontaktní osoba:anna.holanova@sokol-liben.cz
Adresa:Děčín
Město:Děčín

Župa Severočeská-Novákova srdečně zve všechny sokoly na festival věnovaný Miroslavu Tyršovi, zakladateli Sokola!

Víkend plný sportu, turistiky, setkávání a oslav se uskuteční hned na několika místech v Děčíně a okolí.

Důležitý je zejména reprezentační ples na zámku, na nějž je omezený počet lístků - nutná rezervace předem (doporučuji co nejdříve) na e-mailu zseveroceska@sokol.eu.

Kompletní program je v obrazové příloze.

Za Libeň: bližší informace má (nebo zjistí) vzdělavatelka Anka Holanová, neváhejte se na mě obrátit na e-mailu nebo messengeru :)

Každý jede sám za sebe, ale pokud by bylo hodně libeňských účastníků, můžeme např. zkoordinovat společnou cestu nebo ubytování v sokolovně na žíněnkách.

Zájemcům o účast na pietním aktu a v průvodu půjčím kroje z fondu jednoty, ozvěte se včas.

Vložil: Anna Holanová dne: 26.05.2023

Součásti dokumentu: