Zprávy z činnosti našich oddílů

Sokolská kapka krve

sokolská korespondenční soutěž na podporu pravidelného dárcovství krve

V dubnu byl vyhlášen celosokolský projekt „Sokolská kapka krve“.  Cílem je získat nové a hlavně pravidelné dárce krve. Soutěž je korespondenční: sokolské jednoty zasílají dvakrát ročně počet odběrů krve za jednotu. Jeden člověk může darovat krev za půl roku nanejvýš dvakrát, za rok čtyřikrát. Pokud někdo daruje plasmu, pak se mu odběry také počítají, ale opět maximálně 4 ročně. Od 1.7.2015 probíhá pilotní kolo soutěže a skončí 31.12.2015; 1. ročník začne od ledna roku 2016. Pokud jste tedy již darovali či  darujete krev v daném období, pošlete prosím počet odběrů na e-mail vit.jakoubek@sokol-liben.cz do 31.1.2016. Výsledky za jednotu sečteme a počkáme na výsledky z celé republiky. Počty za první pololetí, t.j. od 1.1 do 30.6.2016, zasílejte pak prosím do 31.7.2016. Další informace případně zde:  http://www.sokol.cz/sokol/?action=zdk&pg=kapka, případně je zodpovím rád sám.

Na co největší počet dárců se za naši jednotu těší

Vít Jakoubek, cvičitel a zdravotník

Informace se týká oddílů: Rodiče s dětmi, Muži, Muži - mladší - sálová kopaná, Ženy - kondiční cvičení, Odbíjená - středa, Odbíjená - neděle, Florbal - muži, Kulturistika, Historický šerm, Košíková, Odbíjená – pohybová aktivita nad 65 let, Skipping Boys, Stolní tenis pro členy, Přispívající / necvičící člen
Vložil Vít Jakoubek dne 19.11.2015